ТОВ "БЦС - СЕРВІС"

Наша продукція


У період збору врожаю і підготовки зернових культур для зберігання дуже важливо точно виконати всі етапи післяжнивного процесу. Одним з найбільш значущих кроків є очищення зерна. Воно дозволяє позбавити урожай від пилу і домішок, бур'янів, шкідників, сухої маси, відокремити насіння, а також якісно підготувати зерно до подальшого зберігання та переробки.

Універсальне зерноочисне обладнання БЦС має високу потужність, переробляючи практично всі типи і сорти зернових культур (бобових і зернових, олійних, круп'яних, кукурудзи та сорго). Сепаратор зерна може застосовуватися самостійно або в комплексі з іншими агрегатами, виконуючи повний процес переробки культур.

Компанія БЦС Сервіс пропонує зерноочисні машини для різних цілей. У нас можна купити компактні і бюджетні сепаратори БЦС 25 для невеликих господарств, а також зернові сепаратори БЦС 50 і БЦС 100 – більш продуктивні і незмінно ефективні.

Устаткування для очищення зерна складається з декількох секторів з оптимізованої автоматикою. Зерна надходять в віялку, де очищаються від пилу і бруду, далі проходять через пробивні решета, поділяються за калібром, очищаючись від сміття, комах і бур'янів, після чого залишають вібросепаратор і проходять в різні відсіки для виходу.

Устаткування має надійний корпус, міцні пробивні решета, хорошу автоматику, тому здатне прослужити довгі роки без збоїв в роботі. У пік сезону, коли очищення зерна ведеться багато годин поспіль, дуже важливо, щоб машини працювали чітко і злагоджено, адже кожен день простою може принести збитки для аграрного господарства. Ми пропонуємо надійну техніку, яка не вимагає дорогих витратних матеріалів або особливого догляду, вона дає максимальну ефективність, що не забираючи значних вкладень.

Вібраційний відцентровий сепаратор БЦС – це сучасна і якісна очистка без проблем в обслуговуванні і експлуатації.

Також в компанії БЦС Сервіс можна придбати ковшовий елеватор норія і зерноочисні комплекси ЗАВ, які стануть незамінними помічниками в переробці врожаю.

Наші зерноочисні машини - це гарантія надійності, якості, продуктивності!

Go to БЦС-25

БЦС-25

Зерноочисна машина продуктивністю 25 т/г

Go to БЦС-50

БЦС-50

Зерноочисна машина продуктивністю 50 т/ч

Go to БЦС-100

БЦС-100

Зерноочисна машина продуктивністю 100 т/г

Go to Запчастини БЦС

Запчастини БЦС

Повний спектр запчастин до сепараторів БЦС

Client