Зернова норія НКЗ 5, 10, 25, 50, 100 т/год

Нория ковшовая зерновая Норія ковшова зернова

Зернова норія НКЗ 5, 10, 25, 50, 100 т/год
         Одним з основних напрямків нашої компанії є виробництво і реалізація якісних ковшових, зернових норій НКЗ 5, 10, 25, 50, 100, продуктивністю до 100 т/год. Норію використовують для транспортування різної сировини від зерна до цементу.
         Стрічковий конвеєр оснащений ковшами, які розміщені на відстані один від одного, за рахунок руху яких відбувається підйом сировини. Вантажопідйомний механізм норії поміщають в коробі, за бажанням замовника може бути оцинкований. Сировина з нижньої секції піднімається ковшами і вивантажується в верхній секції елеватора. Ковші йдуть вниз перекинутими і так по колу.
         Норія дуже важливий елемент на зерноочисних, сушильних комплексах і різних підприємствах. Елеватор нория від “БЦС сервіс” це висока продуктивність, економія електроенергії, запорука якості та довговічності навіть при цілодобовій експлуатації.
         При виборі індивідуальних характеристик і висоти, розробляємо проект норії з нуля і доводимо до затвердження замовника. При виборі стандартних варіантів норії на мотор-редукторі або контр-приводі, здійснюємо відвантаження протягом 2 днів після оплати.
         Зерноочисні машини від компанії «БЦС Сервіс» – це гарантія надійності, якості та продуктивності!
Зернова норія НКЗ 5 т/год
Зернова норія НКЗ 10 т/год
Зернова норія НКЗ 25 т/год
Зернова норія НКЗ 50 т/год
Зернова норія НКЗ 100 т/год

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *