Про компанію

Ласкаво просимо в компанію БЦС Сервіс!

Ми пропонуємо ознайомитися з обладнанням українського виробника якісного і надійного зерноочисного обладнання. У нас на сайті можна вибрати і купити віброцентробіжні сепаратори типів БЦС 25, БЦС 50, БЦС 100, а також запчастини до них.

Ефективна і швидке очищення зернових культур від домішок, бруду, бур’янів, поділ зерна і насіння за калібром, відсортовує, підготовка до посіву, зберігання, помолу та іншими операціями господарського циклу гарантована за допомогою пропонованого обладнання для очищення зерна. Наші машини мають просту і міцну конструкцію, відрізняються надійністю і довгим терміном експлуатації. Виробництво обладнання ведеться вже більше 10 років, тому воно відповідає необхідним стандартам якості і надійності.

Ми знаємо, як швидко і якісно провести цикл очищення малого або великого тоннажу зерна, що забезпечить його високі характеристики і товарний вигляд. Запчастини до обладнання завжди є на складі, поставляються швидко, в потрібній номенклатурі, без затримки виробничого процесу.

Ми працюємо за сучасними стандартами обслуговування покупців, цінуємо ваш час і зберігаємо бюджет, допомагаємо підвищити аграрний потенціал України і домогтися успіху для кожного окремого господарства.

Comments are closed.