Зерноочисне обладнання

Продаж зерноочисного обладнання в Україні БЦС-25, БЦС-50, БЦС -100 .

Ковшові елеватори Нория

Продаж ковшових елеваторів Норія в Україні

Продаж запчастин до БЦС 25, БЦС 50, БЦС 100

Продаж запчастин до БЦС 25, БЦС 50, БЦС 100 доставка в будь-яку точку України

Наші вироби

БЦС-25
 

БЦС-25

Продажа БЦС-25 и запчастей. Доставка в любую область Украины, удобным для вас способом.
БЦС-50
 

БЦС-50

Продажа БЦС-50 и запчастей. Доставка в любую область Украины, удобным для вас способом.
БЦС-100
 

БЦС-100

Продажа БЦС-100 и запчастей. Доставка в любую область Украины, удобным для вас способом.
Запчасти к БЦС
 

Запчасти к БЦС

Продажа запчастей к БЦС-25, БЦС-50, БЦС-100. Доставка в любую область Украины, удобным для вас способом.
 • Вібросепаратор БЦС-50

 • Галерея устаткування і запчастин

  Наша продукція

            У період збору врожаю і підготовки зернових культур для зберігання дуже важливо точно виконати всі етапи післяжнивного процесу. Одним з найбільш значущих кроків є очищення зерна. Воно дозволяє позбавити урожай від пилу і домішок, бур'янів, шкідників, сухої маси, відокремити насіння, а також якісно підготувати зерно до подальшого зберігання та переробки.

            Універсальне зерноочисне обладнання БЦС має високу потужність, переробляючи практично всі типи і сорти зернових культур (бобових і зернових, олійних, круп'яних, кукурудзи та сорго). Сепаратор зерна може застосовуватися самостійно або в комплексі з іншими агрегатами, виконуючи повний процес переробки культур.

            Компанія БЦС Сервіс пропонує зерноочисні машини для різних цілей. У нас можна купити компактні і бюджетні сепаратори БЦС 25 для невеликих господарств, а також зернові сепаратори БЦС 50 і БЦС 100 – більш продуктивні і незмінно ефективні.

           Устаткування для очищення зерна складається з декількох секторів з оптимізованої автоматикою. Зерна надходять в віялку, де очищаються від пилу і бруду, далі проходять через пробивні решета, поділяються за калібром, очищаючись від сміття, комах і бур'янів, після чого залишають вібросепаратор і проходять в різні відсіки для виходу.

           Устаткування має надійний корпус, міцні пробивні решета, хорошу автоматику, тому здатне прослужити довгі роки без збоїв в роботі. У пік сезону, коли очищення зерна ведеться багато годин поспіль, дуже важливо, щоб машини працювали чітко і злагоджено, адже кожен день простою може принести збитки для аграрного господарства. Ми пропонуємо надійну техніку, яка не вимагає дорогих витратних матеріалів або особливого догляду, вона дає максимальну ефективність, що не забираючи значних вкладень.

           Вібраційний відцентровий сепаратор БЦС – це сучасна і якісна очистка без проблем в обслуговуванні і експлуатації.

           Також в компанії БЦС Сервіс можна придбати ковшовий елеватор норія і зерноочисні комплекси ЗАВ, які стануть незамінними помічниками в переробці врожаю.

  Наші зерноочисні машини - це гарантія надійності, якості, продуктивності!